PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646917}

Mała dama

Die Kleine Lady
6,5 644
oceny
6,5 10 1 644
Mała dama
powrót do forum filmu Mała dama

Bardzo ładnie zagrała ta dziewczynka grała mala Emily .Były i śmieszne sytuacje i takie przy których były łzy .Ogólnie film godny polecenia na pomiędzy 8 a 9 gwiazdek

ocenił(a) film na 8
elektra83

Może jestem nie dzisiejszy,( bo już dawno na emeryturze), ale mnie się ten film podobał bardzo i daję mu 8/10 zobaczyłem go dzisiaj w TV, a przy okazji, ponieważ jestem wielbicielem starych zamków to mogę podpowiedzieć że sceny pałacowe były kręcone na zamku Grafenegg w Austrii. Jak dotąd nikt nie podał tego szczegółu.

Foret

A mi się te film wydaje nazbyt sztampowy. Film nie urzeka tak jak mógł. Generalnie wszytko jest przewidywalne i dość oczywiste. Wszytko jest płaskie i pozbawione emocji. Chyba nawet reżyser był przekonany że kręci tak do bólu sztampowy film ze nawet nie zadał sobie trudu aby choć próbować ukazać glebie uczuć w tym filmie... Wszytko byle się tylko działo jak najszybciej i według bardzo oczywistego schematu...

Mówiąc szczerze znam o wiele lepsze filmy o podobnej tematyce. 4/10 to wszytko co mogłem dać temu filmowi. Zawidowem się...

A dziewczynka grająca Emily?? Fakt była całkiem ładna ale aktorką jest raczej średnią. Choć bardzo fajnie się uśmiechała..

Na plus chyba tylko przepiekane ujęcia pałacu tak zewnątrz jak i wewnątrz...

skoczek_narciarski

Cóż ja też tak uważam chociaż oglądało się przyjemnie, to jednak fabularnie dość schematyczny ):

Oceniłem na piątkę od średniaczek do obejrzenia i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones